LED 5-во-1 алатка/приврзок со светло

295,00 ден.   Спореди

Практични LED привезок со 5 алатки: нож отварач на конзерви × 1 × 1 и 2 Phillips- штрафцигер.
Практични LED привезок со 5 алатки: нож отварач на конзерви × 1 × 1 и 2 Phillips- штрафцигер. Идеале...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 295,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Практични LED привезок со 5 алатки: нож отварач на конзерви × 1 × 1 и 2 Phillips- штрафцигер.
Практични LED привезок со 5 алатки: нож отварач на конзерви × 1 × 1 и 2 Phillips- штрафцигер. Идеален за шатори, кампување, спорт, риболовот и други активности на отворено.
Технички податоци:
Сијалицата: LED LED: 1 Трајност на светлина -Боја: црнаТежина: 80 грДим. (Д x Ш x В) 97 x 30 x 17 милиметриДолжина: 97 мм
Вклучено во испорака:
5 Алатки, 2 минијатурни батерии

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка