LED 21.5'', V226HQBbd, Wide, DVI, 16:9 LED FHD, 5ms 100M:1 ACM 200nits black DVI (w/HDCP) MPRII EURO/UK EMEA Acer

LED 21.5'', V226HQBbd, Wide, DVI, 16:9 LED FHD, 5ms 100M:1 ACM 200nits black DVI (w/HDCP) MPRII EURO/UK EMEA Acer

6.099,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 6.099,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка