LED 21.5'', 226V4LSB, Slim Design, 5ms, Smart Contrast 10.000 000:1, Smart Control Lite, Black Glosy Finish

LED 21.5'', 226V4LSB, Slim Design, 5ms, Smart Contrast 10.000 000:1, Smart Control Lite, Black Glosy Finish

6.218,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 6.218,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка