LED 21.5'' 226V4LSB, Slim Design, 5ms, Smart Contrast 10.000 000:1, DVI, Smart Control Lite, Black Glosy Finish

6.271,00 ден.   Спореди

LED 21.5'' 226V4LSB, Slim Design, 5ms, Smart Contrast 10.000 000:1, DVI, Smart Control Lite, Black Glosy Finish


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 6.271,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LED 21.5'' 226V4LSB, Slim Design, 5ms, Smart Contrast 10.000 000:1, DVI, Smart Control Lite, Black Glosy Finish

Екран на допир No
Фрекфенција на работ 5
Резолуција на монитор 1920x1080
Дијагонала 21.5" Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка