LED 18.5'' 196V4LSB, Slim Design, 5ms, Smart Contrast 10.000 000:1, DVI, Smart Control Lite, Black Glosy Finish

4.789,00 ден.   Спореди

LED 18.5'' 196V4LSB, Slim Design, 5ms, Smart Contrast 10.000 000:1, DVI, Smart Control Lite, Black Glosy Finish


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 4.789,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LED 18.5'' 196V4LSB, Slim Design, 5ms, Smart Contrast 10.000 000:1, DVI, Smart Control Lite, Black Glosy Finish

Резолуција на монитор 1366x768
Екран на допир No
Фрекфенција на работ 5
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка