LED ЦЕВКА T8, 30W, 5000K, PR.OPT., 150 CM

9.440,00 ден.   Спореди

Конвенционални флуоресцентни цевки кои нудат повисока сигурност од конвенционалните резервни производи, полесно осовременување и повисока ефикасност. Безбедни се, бидејќи се опремени со високо-квалите...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 9.440,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Конвенционални флуоресцентни цевки кои нудат повисока сигурност од конвенционалните резервни производи, полесно осовременување и повисока ефикасност. Безбедни се, бидејќи се опремени со високо-квалитетни SMD LED диоди со одлична светлина и многу ниска потрошувачка на енергија. Тие се инсталирани во посебно алуминиумско куќиште и на специјално струјно коло и на тој начин немаат самозагревање. Ова им овозможува екстремно долг живот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка