LED-температурна станица WS 6810 сина

5.782,00 ден.   Спореди

Радио контролиран часовник
2 времиња за аларм
Повторување на аларм: 50-60 мин
Приказ на внатрешна и надворешна температура
Приказ на мин / макс. вредност


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.782,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Радио контролиран часовник
2 времиња за аларм
Повторување на аларм: 50-60 мин
Приказ на внатрешна и надворешна температура
Приказ на мин / макс. вредност

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка