LED-ТАБЛА СО ПОДВИЖЕН ТЕКСТ, 3 БОИ

11.918,00 ден.   Спореди

Дисплеј кој ќе го привлече вашето внимание! Без разлика дали е во излог, на саеми, во барови, клубови или дискотеки. Саканиот текст може да се гледа на LED дисплеј и да се движи од лево кон десно.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 11.918,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дисплеј кој ќе го привлече вашето внимание! Без разлика дали е во излог, на саеми, во барови, клубови или дискотеки. Саканиот текст може да се гледа на LED дисплеј и да се движи од лево кон десно.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка