LED светилки за бања

5.133,00 ден.   Спореди

Отсега ѕидовите во целата Ваша бања можат да блескаат. Посебната носечка конструкција на LED Crosslight сијаличките може непречено да се намести на плочките во бањата, така што кабелот невид...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.133,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Отсега ѕидовите во целата Ваша бања можат да блескаат. Посебната носечка конструкција на LED Crosslight сијаличките може непречено да се намести на плочките во бањата, така што кабелот невидливо може да се вгнезди на фугите на плочките. Со тоа целата ѕидна површина останува рамна и измазнета. Животниот век на сијаличките е околу 50.000 часа, што значи дека при осумчасовно дневно користење , нивната трајност е околу 17 години! Во меѓувреме, сијаличките немаат потреба од одржување или менување. Со понудениот практичен комплет можете да приклучите до 12 светилки на еден уред за приклучување. Остварете ги Вашите светлински фантазии!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка