LED светилка GU-10 со висок напон

LED светилка GU-10 со висок напон

732,00 ден.   Спореди

Предностите на LED технологијата се малата потрошувачката енергија и минималното производство на топлина,и во споредба со традиционалниот извор на светлина, имаат долг век на траење.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 732,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Предностите на LED технологијата се малата потрошувачката енергија и минималното производство на топлина,и во споредба со традиционалниот извор на светлина, имаат долг век на траење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка