LED РЕФЛЕКТОР СО СЕНЗОР НА ДВИЖЕЊЕ

10.317,00 ден.   Спореди

Никогаш нема да имате потреба да ја замените светилката. Вградените LED диоди репродуцираат ладна бела светлина и имаат екстремно долг работен век со ниска потрошувачка на енергија.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 10.317,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Никогаш нема да имате потреба да ја замените светилката. Вградените LED диоди репродуцираат ладна бела светлина и имаат екстремно долг работен век со ниска потрошувачка на енергија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка