LED ПЛОЧА ЗА ПОРАКИ

4.543,00 ден.   Спореди

Без разлика дали е во излог, на саеми, во бар или клуб - напишете порака и привлечете внимание. Можете да меморирате до 11 пораки. Максимална должина на пораката е 200 карактери. 23 кратки текстови на...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.543,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Без разлика дали е во излог, на саеми, во бар или клуб - напишете порака и привлечете внимание. Можете да меморирате до 11 пораки. Максимална должина на пораката е 200 карактери. 23 кратки текстови на германски јазик се веќе сочувани. Преку далечинскиот управувач се програмира текстот, како и интензитетот на светлината на LED диодите.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка