LED НОЌНО СВЕТЛО СО ФОТОГРАФИЈА

767,00 ден.   Спореди

Мојот прв вистински двоглед. Детскиот двоглед Bresser е со стаклена оптика. Има големо видно поле и зголемувањето е прилагодено на децата.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 767,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мојот прв вистински двоглед. Детскиот двоглед Bresser е со стаклена оптика. Има големо видно поле и зголемувањето е прилагодено на децата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка