LED ленти LEDS DECO RGBADDON

13.452,00 ден.   Спореди

Флексибилни LED ленти чија боја и интензитет се регулираат со помош на деличински управувач. Лентата можете да ја скратите колку и каде сакате за да до милиметар се вклопи во секој агол. Се прицврстув...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 13.452,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Флексибилни LED ленти чија боја и интензитет се регулираат со помош на деличински управувач. Лентата можете да ја скратите колку и каде сакате за да до милиметар се вклопи во секој агол. Се прицврстува со лепливи ленти, кои влегуваат во комплетот. Проширување на основниот комплет со ленти е можно со Add-on-Kit (до 3 метри). Брза и сигурна монтажа, многу едноставно со Plug&Play.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка