LED ЛАМПА , XL 100 , ЦРВЕНА

4.922,00 ден.   Спореди

Новата XL 100 LED е со компактен дизајн и иновативна технологија.Нов електронски-мултимод-прекинувач-за 5 различни мода на работа:1.затемнување:максимално светло (до 100%) и затемнување со вртење прек...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.922,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Новата XL 100 LED е со компактен дизајн и иновативна технологија.Нов електронски-мултимод-прекинувач-за 5 различни мода на работа:1.затемнување:максимално светло (до 100%) и затемнување со вртење преку рачен злог.Со мемориската функција поставеното затемнување останува запаметено при повторното вклучување..2.Стобоскоп (STROBE) со блиц -функција:Променлива фреквенција(Маx-->Min) со вртење преку рачен зглоб.3.SIGNAL-Blinkmouds за морзеови знаци.4.SOS-сигнал за помош.5.NITE LITE-Ноќно со вибрациска функција,реактивирање при придвижување+штедлива функција(спречено случајно вклучување).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка