LED ЛАМБА ЗА РАБОТИЛНИЦА СО АКУМУЛАТОР

3.009,00 ден.   Спореди

Ова практична ламба во цврста LED технологија се истакнува со високо ниво на осветлување со ниска потрошувачка на енергија. Има стабилна, неклизечка гумена рачка и кука.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.009,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ова практична ламба во цврста LED технологија се истакнува со високо ниво на осветлување со ниска потрошувачка на енергија. Има стабилна, неклизечка гумена рачка и кука.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка