LED имитација на ѕвездено небо

2.950,00 ден.   Спореди

Комплет од шест декоративни LED сијалички со полукружно брусени леќи, со безброј можности за употреба. Комплетот може да се намести во облик на ѕвездено небо во спалната или дневната соба, м...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.950,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Комплет од шест декоративни LED сијалички со полукружно брусени леќи, со безброј можности за употреба. Комплетот може да се намести во облик на ѕвездено небо во спалната или дневната соба, може да го врамите Вашето огледало или Вашата омилена слика или едноставно да ја украсите Вашата куќа односно витрините, бањата, ходникот и скалите. Остварете ги своите светлосни фантазии со овој сет!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка