LED ДЕКОРАТИВЕН КАБЕЛ, 2 М, БЕЛ

236,00 ден.   Спореди

LED кабел со должина од 2 метри.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 236,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LED кабел со должина од 2 метри.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка