Leatherman Squirt Мултифункционални клешти ES4 SW

4.071,00 ден.   Спореди

Клешти со можност за одделување на 5 различни пресеци (0,52-3,3 мм) и забести фаќачи, за прицврстување на осигурувачи,
кабли и мали делови. Исто така содржи ножици, различни штрафцигери и практи...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.071,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Клешти со можност за одделување на 5 различни пресеци (0,52-3,3 мм) и забести фаќачи, за прицврстување на осигурувачи,
кабли и мали делови. Исто така содржи ножици, различни штрафцигери и практичен нож.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка