LEATHERMAN-мултифункционална алатка

6.549,00 ден.   Спореди

Дизајниран за најтешката работа. Стегалките може да издржат притисок поголем од првиот. PST повеќе од 200%. Нож со заоблен врв.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.549,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дизајниран за најтешката работа. Стегалките може да издржат притисок поголем од првиот. PST повеќе од 200%. Нож со заоблен врв.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка