Leather Keyboard for 7" Tablet PC USB LDK White

420,00 ден.   Спореди

Protective case with keyboard for MID 7"
• Protective case with keyboard for 7”
• PU Style Exterior
• Magnetic Clasp
• Extra stitches around keyboard to reinforce and decorate the c...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 420,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Protective case with keyboard for MID 7"
• Protective case with keyboard for 7”
• PU Style Exterior
• Magnetic Clasp
• Extra stitches around keyboard to reinforce and decorate the case
• Color: White
• keyboard color: White
• keyboard language: English

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка