LCD SCREEN 17.3	0	5	imaLCD SCREEN 12.1

LCD SCREEN 17.3 0 5 imaLCD SCREEN 12.1

15.990,00 ден.   Спореди

Hewlett Packard A1D77EA Compaq 630, Intel Core i3-370M (2.40GHz, 3MB Cache), Integrated Intel® HD Graphics, 2048MB-1333MHz DDR3 RAM, 320GB 5400rpm HDD, 720p HD Webcamera, DVD+/-RW SuperMulti DL ODD, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 15.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hewlett Packard A1D77EA Compaq 630, Intel Core i3-370M (2.40GHz, 3MB Cache), Integrated Intel® HD Graphics, 2048MB-1333MHz DDR3 RAM, 320GB 5400rpm HDD, 720p HD Webcamera, DVD+/-RW SuperMulti DL ODD, Atheros 802.11b/g/n, Bluetooth 3.0 Combo, 3 USB 2.0; 1 VGA; 1 HDMI; 1 stereo microphone in; 1 stereo headphone/line-out; 1 RJ-45; 1 AC power 1 SD/MMC, High Definition Audio support, Integrated microphone, Integrated stereo speaker, Headphone/line out, Microphone in, HP Carrying Case, 15.6 LED-backlit HD anti-glare (1366x768) Преносни компјутери HP www.set.mk 22490 37073 Hewlett Packard A1D77EA Compaq 630 350 5 nemaNOTEBOOK LCD COVER ASSY N61VN Резервни делови ASUS Сервис Asus www.set.mk 949 37075 NOTEBOOK LCD COVER ASSY N61VN 0 5 imaNOTEBOOK LCD COVER ASSY N61DA Резервни делови ASUS Сервис Asus www.set.mk 1190 37076 NOTEBOOK LCD COVER ASSY N61DA 0 5 ima pod 5POWER ADAPTER EU PLUG Резервни делови ASUS Сервис Asus www.set.mk 129 37077 POWER ADAPTER EU PLUG 0 18 imaLCD VESA COVER PW201 Резервни делови ASUS Сервис Asus www.set.mk 480 37078 LCD VESA COVER PW201 0 5 ima pod 5SPEAKER SET FOR NOTEBOOK EP101 Резервни делови ASUS Сервис Asus www.set.mk 580 37079 SPEAKER SET FOR NOTEBOOK EP101 0 18 ima pod 5NOTEBOOK BOTTOM CASE ASSY K53E Резервни делови ASUS Сервис Asus www.set.mk 500 37080 NOTEBOOK BOTTOM CASE ASSY K53E 0 5 ima pod 5NOTEBOOK MAIN BOARD 1015PE Резервни делови ASUS Сервис Asus www.set.mk 14890 37081 NOTEBOOK MAIN BOARD 1015PE 0 5 ima pod 5LCD COVER ASSY 015PE Резервни делови ASUS Сервис Asus www.set.mk 550 37082 LCD COVER ASSY 015PE 0 5 ima pod 5NOTEBOOK MAIN BOARD K54C Резервни делови ASUS Сервис Asus www.set.mk 12200 37083 NOTEBOOK MAIN BOARD K54C 0 5 imaNOTEBOOK TOP CASE K53BY Резервни делови ASUS Сервис Asus www.set.mk 820 37084 NOTEBOOK TOP CASE K53BY 0 5 imaBATTERY FOR NOTEBOOK X101 Резервни делови ASUS Сервис Asus www.set.mk 5290 37085 BATTERY FOR NOTEBOOK X101 0 18 ima pod 5LCD SCREEN 17.3

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка