LCD оптички микроскоп Bresser 5201000

19.352,00 ден.   Спореди

Овозможено од страна на неговиот 8,9 cm (3.5 инчи) голем LCD монитор, со можност неколку луѓе истовремено да ги видат објектите. Можете да снимате фотографии или може да се врши снимање на вашето набљ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 19.352,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овозможено од страна на неговиот 8,9 cm (3.5 инчи) голем LCD монитор, со можност неколку луѓе истовремено да ги видат објектите. Можете да снимате фотографии или може да се врши снимање на вашето набљудувања како филм низ уредот. Има слот за SD картички и USB порт. Зголемување од 40 до 400 пати.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка