Laurent Miquel Chardonnay

850,00 ден.   Спореди

Производител: Laurent Miquel
Шифра на производ: 351335
UPC: 3571710001986
Волумен [ml] : 750
Берба : 2005
ALC [%/vol] : 12
Потекло : Франција - Languedoc
Кате...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 850,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Laurent Miquel
Шифра на производ: 351335
UPC: 3571710001986
Волумен [ml] : 750
Берба : 2005
ALC [%/vol] : 12
Потекло : Франција - Languedoc
Категорија : Шардоне

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи