Latitude E7440, 14.0" HD, i5-4210U, 4GB, 500GB, Cam + Mic, 3 cell, WiFi 7260, BT, Win 8.1 Pro, 3Yrs

Latitude E7440, 14.0" HD, i5-4210U, 4GB, 500GB, Cam + Mic, 3 cell, WiFi 7260, BT, Win 8.1 Pro, 3Yrs

67.705,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 67.705,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка