Kyocera Mono Laser Printer FS-1120MFP

Kyocera Mono Laser Printer FS-1120MFP

7.290,00 ден.   Спореди


Up to 20 pages per minute in A4
Print, copy, scan functionality as standard
Very compact size and small footprint
Highly reliable thanks to long-life components
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 7.290,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Up to 20 pages per minute in A4
Print, copy, scan functionality as standard
Very compact size and small footprint
Highly reliable thanks to long-life components
Highest toner yield in its class
Exceptionally low printing costs

More info:
http://www.kyoceradocumentsolutions.eu/index/products/product/fs1020mfp.technical_specification.html

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка