Kyocera Mono Laser Printer FS-1025MFP

Kyocera Mono Laser Printer FS-1025MFP

8.390,00 ден.   Спореди

General type -Monochrome Multifunctional for A4 format
Technology - KYOCERA ECOSYS Laser
Engine speed - Up to 25 pages A4 per minute
Resolution - 1,200 dpi quality (1,800 x 600 dpi, print)...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 8.390,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


General type -Monochrome Multifunctional for A4 format
Technology - KYOCERA ECOSYS Laser
Engine speed - Up to 25 pages A4 per minute
Resolution - 1,200 dpi quality (1,800 x 600 dpi, print), 600 x 600 dpi (scan/copy)
Warm-up time - Approx. 23 seconds or less
Time to first print - Approx. 7.5 seconds or less
Time to first copy - Approx. 13 seconds
Dimensions (W x D x H) - 390 ? 361 ? 362 mm
Weight - Approx. 10 kg
Power consumption -Copying/Printing: 342 W / 348 W, Ready-mode: 7 W, Sleep-mode: 3 W
Power source - AC 220 ~ 240 V, 50/60 Hz
Noise (ISO 7779) -Copying/Printing: Normal mode 50 dB(A), Copying/Printing: Quiet mode 49 dB(A), Stand-by: Ready-mode: 29 dB(A)
General memory -64 MB

http://www.kyoceradocumentsolutions.eu/index/products/product/fs1025mfp.technical_specification.html

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка