KTC 700P21A 7" Tablet, Dual Core, Android 4.0, Multitouch five points capacitive touchscreen, 1024x600 resolution, 8GB, 1GB DDR3, Camera built in front, Camera built in rear 2.0 Mpixels, Built in microphone and 1W speaker, Wifi, mini HDMI, USB (Mini

3.956,00 ден.   Спореди

7 Inch Tablet KTC 700P21A 7" Tablet, Dual Core, Android 4.0, Multitouch five points capacitive touchscreen, 1024x600 resolution, 8GB, 1GB DDR3, Camera built in front, Camera built in rear 2.0 Mpixels,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.956,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


7 Inch Tablet KTC 700P21A 7" Tablet, Dual Core, Android 4.0, Multitouch five points capacitive touchscreen, 1024x600 resolution, 8GB, 1GB DDR3, Camera built in front, Camera built in rear 2.0 Mpixels, Built in microphone and 1W speaker, Wifi, mini HDMI, USB (Mini

Рам капацитет 1 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи