KTC 700P11A 7" Tablet, Android 4.0, Multitouch five points capacitive touchscreen, 800x480 resolution, 8GB, 512MB DDR3, Camera built in front, Built in microphone and 1W speaker, Wifi, USB (Mini USB), Micro SD slot, 3.5mm stereo output, Supports USB

2.766,00 ден.   Спореди

7 Inch Tablet KTC 700P11A 7" Tablet, Android 4.0, Multitouch five points capacitive touchscreen, 800x480 resolution, 8GB, 512MB DDR3, Camera built in front, Built in microphone and 1W speaker, Wifi, U...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.766,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


7 Inch Tablet KTC 700P11A 7" Tablet, Android 4.0, Multitouch five points capacitive touchscreen, 800x480 resolution, 8GB, 512MB DDR3, Camera built in front, Built in microphone and 1W speaker, Wifi, USB (Mini USB), Micro SD slot, 3.5mm stereo output, Supports USB

Рам капацитет 512 MB
Капацитет 8 GB
Тип на мемориска картичка MicroSD
Интегрирана веб камера yes
Процесор технологија Cortex A8
Дијагонала 7" Inches
Резолуција на монитор 800x480
Брзина на процесор 1.20 GHz
Оперативен систем Android 4.0
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи