Krups XP524030

Krups XP524030

13.199,00 ден.   Спореди

Krups XP524030, Апарат за Еспресо, Боја Црна-инокс, Моќност 1400W, Притисок 15 bar, подвижен резервоар за вода 1,1л,Приготвување на две кафиња истовремено, Индикатор за доза на пара, Индикатор за ниво...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.199,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Krups XP524030, Апарат за Еспресо, Боја Црна-инокс, Моќност 1400W, Притисок 15 bar, подвижен резервоар за вода 1,1л,Приготвување на две кафиња истовремено, Индикатор за доза на пара, Индикатор за ниво на вода, Рачно дозирање на кафе, Сад за останатата вода, Оптипрес систем , Термблок,Easy Eject Ситстем

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи