KRUPS KP1006

4.299,00 ден.   Спореди

КАФЕ-СИСТЕМ NESCAFE® DOLCE GUSTO® ПРИТИСОК 15 BAR THERMOBLOCK СИСТЕМ - ОПТИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА ОД ПРВАТА ЧАША РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА - 0.6 Л Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 4.299,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


КАФЕ-СИСТЕМ NESCAFE® DOLCE GUSTO® ПРИТИСОК 15 BAR THERMOBLOCK СИСТЕМ - ОПТИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА ОД ПРВАТА ЧАША РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА - 0.6 Л Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи