KRUPS KP-1205

7.599,00 ден.   Спореди

КАФЕМАТ МОЌНОСТ 1500W ПРИТИСОК 15BAR РАБОТИ НА КАПСУЛИ РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА 0.8Л АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ПО 5 МИН ЏОИСТИК ЗА РЕГУЛИРАЊЕ НА ТОПЛА ИЛИ ЛАДНА ВОДА ПОДГОТВУВАЊЕ НА КАФИЊА ARABICA,ROBUSTA,CREMA...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 7.599,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


КАФЕМАТ МОЌНОСТ 1500W ПРИТИСОК 15BAR РАБОТИ НА КАПСУЛИ РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА 0.8Л АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ПО 5 МИН ЏОИСТИК ЗА РЕГУЛИРАЊЕ НА ТОПЛА ИЛИ ЛАДНА ВОДА ПОДГОТВУВАЊЕ НА КАФИЊА ARABICA,ROBUSTA,CREMA GRANDE,CAPPUCCINO (LIGHT & ICE),LATTE MACCHIATO, MOCHA И NESTEA PEAC Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи