KRUPS EA-8105

23.999,00 ден.   Спореди

КАФЕМАТ МОЌНОСТ - 1450 W. ПАТЕНТИРАН КОМПАКТЕН ТЕРМОБЛОК СИСТЕМ БРЗО ГРЕЕЊЕ КОНУСНА МЕЛНИЦА -3 ПОЗИЦИИ ПУМПА СО ПРИТИСОК ОД 15 BAR "КАПУЧИНО ПЛУС" - МЛАЗНИЦА ЗА МЛЕКО ФУНКЦИЈА ЗА ПАРЕА ОПЦИЈА- АВТОМАТ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 23.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


КАФЕМАТ МОЌНОСТ - 1450 W. ПАТЕНТИРАН КОМПАКТЕН ТЕРМОБЛОК СИСТЕМ БРЗО ГРЕЕЊЕ КОНУСНА МЕЛНИЦА -3 ПОЗИЦИИ ПУМПА СО ПРИТИСОК ОД 15 BAR "КАПУЧИНО ПЛУС" - МЛАЗНИЦА ЗА МЛЕКО ФУНКЦИЈА ЗА ПАРЕА ОПЦИЈА- АВТОМАТСКО ЧИСТЕЊЕ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАР - 1.6 L. CLARIS AQUA-FILTERSYSTEM ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи