Krups BW410837,Термо бокал

Krups BW410837,Термо бокал

4.999,00 ден.   Спореди

Krups BW410837,Термо бокал, Боја Црна, Моќност 2400W, Запрамнина 1,5 Л, Автоматско исклучување, 2ва индикатра на ниво на водата, Подвижен филтер, заклучување на капак.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Krups BW410837,Термо бокал, Боја Црна, Моќност 2400W, Запрамнина 1,5 Л, Автоматско исклучување, 2ва индикатра на ниво на водата, Подвижен филтер, заклучување на капак.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи