Krombacher Dark (12-пакет)

780,00 ден.   Спореди

Производител: Krombacher
Шифра на производ: 200000085
UPC: 4008287758726
Волумен [ml] : 500
Тип : Temno
ALC [%/vol] : 4.3
Потекло : Германија


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 780,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Krombacher
Шифра на производ: 200000085
UPC: 4008287758726
Волумен [ml] : 500
Тип : Temno
ALC [%/vol] : 4.3
Потекло : Германија

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка