KOREL KSTC-12GRC

799,00 ден.   Спореди

KOREL KSTC-12GRC, Air Conditioner, 12000BTU, R407C Ecological Gas, Cooling 3.5KW and Heating 3.7KW, LED Display, Ionizator


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 799,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


KOREL KSTC-12GRC, Air Conditioner, 12000BTU, R407C Ecological Gas, Cooling 3.5KW and Heating 3.7KW, LED Display, Ionizator

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 7 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Ne postoi klimatizer so toj naziv i cena vo SETEC!!!