KONICA MINOLTA Laser printer PagePro 1350W, GDI, paper input 150 sheets, paper output 100 sheets, 8MB, starter toner up to 1.5k

4.352,00 ден.   Спореди

KONICA MINOLTA Laser printer PagePro 1350W, GDI, paper input 150 sheets, paper output 100 sheets, 8MB, starter toner up to 1.5k


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.352,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


KONICA MINOLTA Laser printer PagePro 1350W, GDI, paper input 150 sheets, paper output 100 sheets, 8MB, starter toner up to 1.5k

Поддршка за факс no
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка