KONCAR VM 10 7 FC

KONCAR VM 10 7 FC

12.535,00 ден.   Спореди

Електронски програматор Полнење: фронтално 15 програми Капацитет на перењето: 7кг Број на вртежи на центрифугата: 1000/ O/min Систем за заштита од протекување Регулација на центрифуга Регулација на те...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 12.535,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Електронски програматор Полнење: фронтално 15 програми Капацитет на перењето: 7кг Број на вртежи на центрифугата: 1000/ O/min Систем за заштита од протекување Регулација на центрифуга Регулација на температура Предперење Инокс барабан Едноставно бирање на програмите со еден регулатор за програмите на перење Посебни програми : супер брз програм, еко програм,дополнително плакнење LED приказ на текот на програмот Заклучување за деца Енергетска класа А+ Енергетка класа на центрифуга: C Годишна потрошувачка на електрична енергија:222 kw Годишна потрошувачка на вода: 10337l Ниво на бучава : 58/76 dB Димензии (VxŠxD): 85x60x55cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи