KONCAR PR 105 FC

KONCAR PR 105 FC

10.800,00 ден.   Спореди

Електронски програматор 15 програми Капацитет на перењето: 5кг Број на вртежи на центрифугата: 1000/ O/min Систем за заштита од протекување Сензор за надзор на пената Едноставно бирање на програмите с...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 10.800,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Електронски програматор 15 програми Капацитет на перењето: 5кг Број на вртежи на центрифугата: 1000/ O/min Систем за заштита од протекување Сензор за надзор на пената Едноставно бирање на програмите со еден регулатор за програмите на перење и температурата Посебни програми : супер брз програм, еко програм,предперење,регулација на центрифуга LED приказ на текот на програмот Заклучување за деца Енергетска класа А+ Димензии (VxŠxD): 85x60x50cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи