KONCAR PP 60.BL5

KONCAR PP 60.BL5

12.300,00 ден.   Спореди

Бела боја 5 програми: Нормален 35°C, 45°C,55 °C,65 ºC,предперење ЛЕД приказ на текот на програмот ЛЕД приказ за дозирање : за сол и за средство за сјај Повеќекратна заштита од излевање на водата Капац...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 12.300,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Бела боја 5 програми: Нормален 35°C, 45°C,55 °C,65 ºC,предперење ЛЕД приказ на текот на програмот ЛЕД приказ за дозирање : за сол и за средство за сјај Повеќекратна заштита од излевање на водата Капацитет на перењето/Број на комплети : 12 Можност за полувградување под работна плоча Времетраење на стандарден програм: 150 минути Потрошувачка -на годишно ниво: 231kWh /на циклус: 1,05 kWh Потрошувачка на вода: 15 литри Бучавост: 54 dB (re 1 pW) Енергетска класа А + Ефикасност за перењето A Ефикасност на сушењето B Димензии (VxŠxD): 85x60x60 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка