KONCAR LA 54 245.BF

KONCAR LA 54 245.BF

13.870,00 ден.   Спореди

Бела боја Енергетска класа:А+ Бруто запремнина на замрзивачот со 6 фиоки : 210 (L) Нето запремнина на замрзивач: 186 (L) Kaпацитетот на замрзнување 15 (кг/24 h) Рачно одмрзнување Отварање на вратата в...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 13.870,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Бела боја Енергетска класа:А+ Бруто запремнина на замрзивачот со 6 фиоки : 210 (L) Нето запремнина на замрзивач: 186 (L) Kaпацитетот на замрзнување 15 (кг/24 h) Рачно одмрзнување Отварање на вратата во десно,преместива Регулација на температура Сад за лед Климатска класа : T/N Еколошки гас : R600a Годишнa потрошувачка на електрична енергија 252 (kwh) Бучност : 39 dB Димензии на апаратот VxŠxD: 144х54x60 (cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи