KONCAR HL1A 54 260.BF

KONCAR HL1A 54 260.BF

11.650,00 ден.   Спореди

Бела боја Вкупна корисна запремина 227 л Разладувачки дел: 187 l Комора: 40 l Капацитет на замрзнување 2kg/24h 1 компресор По висина подесиви нозе напред Регулација на температурата Одвод на одледенат...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 11.650,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Бела боја Вкупна корисна запремина 227 л Разладувачки дел: 187 l Комора: 40 l Капацитет на замрзнување 2kg/24h 1 компресор По висина подесиви нозе напред Регулација на температурата Одвод на одледената вода Автоматско одмрзнување во разладувачкиот дел Рачно одмрзнување во комората Отварање на вратата во десно, преместива 4 полици од осигурано стакло, од тие 3 се подесиви по висина Осветлување на внатрешноста Сад за лед,лопатка за лед Сад за зеленчук од транспарентна пластика Потрошувачка на енергија kWh/годишно: 226 Климатска класа: N Еколошки гас : R600a Бучност: 41 dB (re 1 pW) Енергетска класа: А+ Димензии (VxŠxD): 144x54x60 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи