KONCAR H1A 48120.BF

KONCAR H1A 48120.BF

6.870,00 ден.   Спореди

Бела боја Вкупна корисна запремина 100л 1 компресор По висина подесиви нозе напред Регулација на температурата Одвод на одледената вода Автоматско одмрзнување Отварање на вратата во десно, преместива ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 6.870,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Бела боја Вкупна корисна запремина 100л 1 компресор По висина подесиви нозе напред Регулација на температурата Одвод на одледената вода Автоматско одмрзнување Отварање на вратата во десно, преместива 3 полици од осигурано стакло, од тие 2 се подесиви по висина Осветлување на внатрешноста Сад за зеленчук од транспарентна пластика Потрошувачка на енергија kWh/годишно: 127 Климатска класа: SТ-N Еколошки гас : R600a Бучност: 41 dB (re 1 pW) Енергетска класа: А+ Димензии (VxŠxD):84x48x56 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи