KOНТРОЛОР ЗА БЕБИЊА MOTOROLA MBP 30

13.741,00 ден.   Спореди

Со преносот на слики и звук, оваа бејбиситерка е двапати побезбедна!Инфрацрвените IR диоди, исто така, обезбедуваат добри слики од собата на децата во текот на ноќта. За набљудување на слика, има 6,1 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 13.741,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со преносот на слики и звук, оваа бејбиситерка е двапати побезбедна!Инфрацрвените IR диоди, исто така, обезбедуваат добри слики од собата на децата во текот на ноќта. За набљудување на слика, има 6,1 инчен голем екран во боја со висока резолуција на родителската единица. Уредот може да се напојува преку вградена NiHM батерија на полнење (макс. 3,5 h) или преку адаптер. Поради VOX функција, бебе мониторот се вклучува или исклучува со гласовна детекција.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка