KOМПРЕСОР ЗА ВО АВТОМОБИЛ СО LED СВЕТЛО

3.953,00 ден.   Спореди

12 V компресор за леснo полнење на автомобилски или велосипедски гуми. Силната воздушна поддршка овозможува дури и полнење на автобуски и камионски гуми.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.953,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


12 V компресор за леснo полнење на автомобилски или велосипедски гуми. Силната воздушна поддршка овозможува дури и полнење на автобуски и камионски гуми.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка