Knockando 12YO

2.175,00 ден.   Спореди

Производител: Diageo
Шифра на производ: 974
UPC: 5010103802260
Волумен [ml] : 700
Старост : 12
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Шкотска
Категорија : Малт - Купажа Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 2.175,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Diageo
Шифра на производ: 974
UPC: 5010103802260
Волумен [ml] : 700
Старост : 12
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Шкотска
Категорија : Малт - Купажа

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи