Kitten 36

4.090,00 ден.   Спореди

За правилен развој на мускулатурата и коските во втората фаза од развојот на мачињата. Kitten 36 овозможува ултра - јака дигестивна заштита, содржи лесно сварливите протеини кои помагаат во лимитирање...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
е-ПетсШоп http://www.e-petshop.mk Детали 4.090,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За правилен развој на мускулатурата и коските во втората фаза од развојот на мачињата. Kitten 36 овозможува ултра - јака дигестивна заштита, содржи лесно сварливите протеини кои помагаат во лимитирањето на количесвото на ферментираните остатоци во цревата, како и фрукто-олиго-сахаридите и пулпата помагаат во баларансирањето на цревната флора, EPA/DHA потпомага во заштитата на цревната мембрана. Помага во градењето на природниот иминитет. Преку манан - олиго- сахаридите кои ги содржи kitten 36 му помага на мачето во зачувување на неговиот природен имунитет.
Го редуцира мирисот на изметот. Благодарение на високата соджина на лесносварливите протеини (90% сварливост) селектирани поради нивниот висок степен на изедначување, кој помага во намалувањето на содржината на ферментативните остатоци во цревата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка