Kingston Server Memory 4GB 1333MHz Reg ECC Single Rank Module

Kingston Server Memory 4GB 1333MHz Reg ECC Single Rank Module

2.190,00 ден.   Спореди

Kingston Server Memory 4GB 1333MHz Reg ECC Single Rank Module, D51272J91S


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.190,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston Server Memory 4GB 1333MHz Reg ECC Single Rank Module, D51272J91S

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка