Kingston HyperX T1 Series 8GB 1600MHz (2x4GB) DDR3 (Kit of 2)

Kingston HyperX T1 Series 8GB 1600MHz (2x4GB) DDR3 (Kit of 2)

3.900,00 ден.   Спореди

Kingston HyperX T1 Series 8GB 1600MHz (2x4GB) DDR3 (Kit of 2), KHX1600C9D3T1K2/8GX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.900,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston HyperX T1 Series 8GB 1600MHz (2x4GB) DDR3 (Kit of 2), KHX1600C9D3T1K2/8GX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка