Kingston HyperX Special Edition 8GB 1600MHz DDR3 CL9 DIMM HyperX 10th Anniversary Series

3.799,00 ден.   Спореди

Kingston HyperX Special Edition 8GB 1600MHz DDR3 CL9 DIMM HyperX 10th Anniversary Series


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.799,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston HyperX Special Edition 8GB 1600MHz DDR3 CL9 DIMM HyperX 10th Anniversary Series

Магистрала 1600 MHz
Рам капацитет 8 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка